فروش لباس بچه گانه
خانه / لباس بچه گانه چینی / فروش عمده پوشاک بچه گانه چینی

فروش عمده پوشاک بچه گانه چینی

فروش عمده پوشاک بچه گانه چینی در پخش برکا به صورت کاملا تضمینی و مجاز. تحویل بار دقیقا در ادرس شما انجام می شود و در زمان تحویل مبلغ فاکتور تسویه می شود. با توجه به درخواست بالای مشتریان با توجه به احترام نظر تمامی مشتریان در کنار تولیدات خود و همکاران لباس های با کیفیت چینی هم عرضه می شود البته با رعایت تمام مسایل مربوط به این نوع پوشاک.

پوشاک چینی عمده بچه گانه چینی

فروش عمده پوشاک چینی

فروش عمده پوشاک چینی در کنار انواع لباس های ایرانی باعث تنوع در این محصول می شود و مشتریان که دارای سلیقه های متفاوتی هستند برای خرید خود از یک مرکز فروش متنوع خرید کنند و به خواسته خود برسند برای اطلاع از چگونگی فروش با ما در ارتباط باشید. با توجه به فروش ویژه شب عید این فرصت استثنایی را از دست ندهید.                                                                                                                                                           تک رنگ ۳۰۰۰۰ تومان چهار سایز از ۱ الی ۳ سال

فروش عمده پوشاک چینی

کیفیت لباس های چینی چگونه است؟

لباس های چینی دارای نوع های مختلفی است . همینطور که لباس های ایرانی با کیفت های مختلف تولید می شود.اگر محصولات با کیفیت لباس های چینی در کشور عرضه شود خیلی خوب است ولی متاسفانه به دلیل اینکه وارد کنندگان سود بیشتری ببرند لباس های درجه دو هم وارد بازار می شود که این موضوع باعث می شود که قیمت ها فوق العاده پایین باشد و همین مساله به بازار داخلی لطمه می زند. ما در پخش برکا بهترین های لباس های چینی رو به شما خواهیم داد.

فروش بچه گانه چینی

لباس بچه گانه معمولا به دلیل رنگ بندی و طرح های متنوع از جذابیت خاصی در بازار پوشاک برخوردار است و همین مساله باعث رقابت بسیار زیادی بین تولید کنندگان وجود دارد . در این بین لباس های چینی هم در بازار در کنار لباس های داخلی عرضه می شود.نگاهی به قیمت چند لباس بچه گانه:

قیمت بچه گانه چینی فروش پوشاک چینی

ست بولوز شلوار پلنگی چهر سایز از ۱ الی ۳ سال ۳۵۰۰۰ تومان       بولوز شلوار ۴۳۰۰۰ تومان

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لباس بچه گانه چینی

فروش عمده لباس بچه گانه چینی

نحوه قیمت ها در خرید و فروش عمده لباس بچه گانه چگونه است؟ آیا قیمت …

کانال تلگرام