فروش لباس بچه گانه
خانه / تولیدی لباس بچه گانه / تولیدی پوشاک بچه گانه در مشهد

تولیدی پوشاک بچه گانه در مشهد

تولیدی پوشاک بچه گانه در مشهد مخصوص استفاده در چهار فصل برای بازارهای داخلی و خارجی با فروش عمده و قیمت های بی نظیر. تمام نقاط ایران از شهر های کوچک تا بزرگ شهر مشهد را به عنوان یک مرکز پخش در همه زمینه های پوشاک می دانند و معمولا به جز زائرین امام رضا علیه السلام که همیشه از مشهد خرید دارند تقریبا تمام عمده فروشان و یا فروشگاه های بزرگ یک بار از مشهد خرید عمده داشته اند. دیگر اینکه وجود مرزهای زمینی نزدیک مشهد باعث شده مشتریان خارجی هم خرید های عمده ای از مشهد داشته باشند.

تولیدی پوشاک بچه گانه راحتی

یکی از پر کاربردترین پوشاک بچه گانه ،پوشاک راحتی و به قول معروف دم دستی است که مادران توجه زیادی به این نوع پوشاک دارند و در سال چندین مرتبه جهت خرید لباس راحتی فرزندان خود به بازارهای اطراف خود و در صورت فرصت به مراکز خرید معروف در شهر های خود می روند. مشهد یکی از شهرهایی است که مراکز خرید در ان فراوان است و همین باعث رقابت بین فروشندگان شده است و تولیدی های مشهد با تولیدات به روز خود در کنار دیگر تولید کنندگان کشور نیاز خریداران را تامین می کنند.

تولیدی راحتی بچه گانه تولیدی راحتی لباس

تولیدی پوشاک بچه گانه مجلسی

تولید لباس مجلسی کمی متفاوت است. به دلیل اینکه تولید مجلسی بسیار سخت است و پرکار هر تولید کننده ای به این بخش ورود پیدا نمی کند بنابراین تقریبا تولید لباس مجلسی به صورت انحصاری در اختیار چند تولید کننده در کشور است که بسیار دوخت و سلیقه خوبی دارند مانند لباس بچه گانه های چیلی که در تهران تولید می شود و یا لباس دخترانه های زیبای تی سی (TC) که در مشهد تولید می شود.برای خرید لباس بچه گانه های مجلسی شیک و منحصر به فرد از لحاظ دوخت و پارچه با ما باشید.

بچه گانه مجلسی

تولیدی پوشاک بچه گانه بافتنی

بافتنی در مشهد سابقه زیادی دارد و بافت مشهد زبان زد تمام بازاریان در سراسر کشور است تولیدی برکا با سابقه  ۵۰ ساله در بافت یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان بافت در مشهد است برای اطلاع از اخرین بافت های این مجموعه با ما در هر زمان در ارتباط باشید.

تولید بافتنی در مشهد تولید بافتنی بچه گانه در مشهد

تولیدی پوشاک در مشهد

تولیدی پوشاک در مشهد بسیار گسترده است به طوری که محصولات علاوه بر پخش در داخل کشور به خارج از کشور هم صادر می شود. در کنار لباس بچه گانه تمامی پوشاک مردانه و زنانه و نوزادی هم در مشهد در تیراژ بالا تولید می شود.

تولیدی پوشاک در مشهد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی 8 سایز لباس بچه گانه

تولیدی ۸ سایز لباس بچه گانه ایرانی

تولیدی ۸ سایز لباس بچه گانه ایرانی تولید لباس بچه گانه ایرانی در ۸ سایز …

کانال تلگرام