فروش لباس بچه گانه
خانه / صادرات لباس بچه گانه / صادرات لباس بچه گانه به افغانستان

صادرات لباس بچه گانه به افغانستان

صادرات لباس بچه گانه به افغانستان از مشهد، یکی از بهترین کشور ها و شهر هایی که تاجران افغانستان می توانند خرید کنند. ایران و به خصوص شهر مشهد است. مجموعه تولیدی برکا چند سالی هست که تولیدات خود را در قالب ژاکت بافتنی به افغانستان مخصوصا شهرهای کابل و هرات صادر می کند و مورد استقبال بالایی از طرف تاجران کشور افغانستان قرار گرفته است.

صادرات به افغانستان

صادرات لباس به افغانستان

صادرات لباس به افغانستان همچون کشور های دیگر به راحتی توسط پخش برکا انجام می شود . فقط کافیست خریداران برای کشور افغانستان با ما در ارتباط باشند تا به روزترین لباس های تولید ایران را برای انان ارسال کنیم . لباس هایی که در ایران به صورت عمده به فروش می رسد و از لحاظ کیفیت حرف اول را در بازار می زند.

صادرات به افغانستان

صادرات لباس بچه گانه

صادرات لباس بچه گانه به کشور افغانستان بسیار اهمیت دارد به این دلیل که جمعیت زیادی را کودکان در افغانستان تشکیل می دهند پس باید برای بازار داخلی خود تاجران افغانستان فکری کنند و بهترین حالت این است که از ایران لباس بچه گانه ارزان را خریداری کنند. به این دلیل ارزان که وجود راه های زمینی و فاصله کم باعث می شود هزینه حمل و نقل بسیار ارزان باشد. بنابراین بهترین بازار خرید لباس های بچه گانه مردانه و زنانه کشور ایران است.

صادرات لباس بچه گانه

ارسال لباس بچه گانه به افغانستان

با توجه به وجود راه های زمینی و گستردگی صادرات ایران به افغانستان به جز ایام تعطیل ارسال بار از طریق باربری همه روزه انجام می شود . بار ارسالی از مشهد به هرات ۲ روز طول می کشد و این نشان می دهد که تاجران افغانستان دغدغه راه و زمان تحویل محصول خود را نداشته باشند و با خاطری اسوده اقدام به خرید عمده کنند. همچنین بار های ارسالی به کابل هم از زمان کمی برای تحویل به صاحب بار برخوردار است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع لباس بچه گانه

صادرات انواع لباس بچه گانه ایران به عراق

صادرات انواع لباس بچه گانه ایران به عراق و نحوه صادرات لباس بچه گانه در …

کانال تلگرام