فروش لباس بچه گانه
خانه / رامپر دخترانه / مرکز پخش رامپر دخترانه نخی ۳ سایز

مرکز پخش رامپر دخترانه نخی ۳ سایز

مرکز پخش رامپر دخترانه نخی ۳ سایز در سایز های ۴۵ – ۵۰ – ۵۵ که بهترین سایز برای لباس رامپر دخترانه است. این پوشاک نخی دخترانه مخصوص لباس توی خانه و فصل های گرم اس به این دلیل که کاملا سبک و خنک است فروش عمده رامپر دخترانه در ۳ سایز انجام می شود.

مرکز پخش رامپر دخترانه نخی

مرکز پخش رامپر دخترانه نخی

مرکز پخش رامپر دخترانه نخی با ارسال عمده از تهران به تمام نقاط ایران لباس دخترانه هایی که با با پارچه های نخی خنک در مدل های سرهمی دخترانه بسیار زیبا تولید شده اند و بهترین تن پوش برای داخل منازل به عنوان لباس راحتی است.
رامپر های دخترانه در مدل های یقه دار، عروسکی، سرهمی و سبک های دیگر در تولیدی ها تولید می شوند و مادر این مرکز پخش برای خریداران عمده خود پخش می کنیم.

فروشگاه اینترنتی لباس بچه گانه ارزان

فروشگاه خرید عمده اینترنتی بچه گانه ارزان

فروشگاه اینترنتی و یا سایت فروش عمده مخصوص خریداران عمده ای است که با توجه به شناخت ان مرکز پخش اینترنتی با ارامش خرید های متنوع خد را انجام می دهند با این روش لباس های خریداری شده توسط انان به ۲ علت ارزان می شود:

  1. مستقیم محصولات تولید کنندگان را خرید می کنند.
  2. با توجه به اینکه هزینه های اضافه سفر حذف می شود قیمت تمام شده محصول بسیار مناسب و ارزان می شود.

تولید لباس دخترانه و پسرانه

تولید لباس دخترانه و پسرانه راحتی

در این مجموعه تولید و پخش انواع لباس های دخترانه پسرانه و دخترانه راحتی با تنوع در مل و سایز به همراه رنگ بندی های زیبا برای فروش عمده و ارسال به تمام نقاط کشور موجود می باشد.
لباس های راحتی با کیفیت معمولا به دلیل اینکه مصرف کنندگان ان کودکان هستند با پارچه پنبه تولید می شوند و این نوع پارچه حساسیت کمتری برای کودکان به وجود می اورد و علاوه بر این موضوع چاپ ها با کیفیت تر در ان نشان داده می شود و با توجه به این موضوعات یک لباس راحتی زیبا و با کیفیت تولید می شود.

خرید لباس مجلسی دخترانه

خرید لباس دخترانه مجلسی

لباس دخترانه مجلسی یکی دیگر از بخش های بسیار حساس در لباس بچه گانه است به این دلیل که تولیدی های مخصوص خود را باید داشته باشد. لباس های مجلسی دخترانه را هم با زیباترین مدل های باکیفیت و مناسب برای خریداران عمده خود اماده داریم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش رامپر دخترانه مجلسی

فروش رامپر دخترانه مجلسی ۳ تا ۷ سال

فروش رامپر دخترانه مجلسی ۳ تا ۷ سال در مرکز پخش برکا مخصوص بازر های …

کانال تلگرام