فروش لباس بچه گانه
خانه / لباس بچه گانه بافتنی / لباس بچه گانه بافتنی جدید | تولید ۷ سایز

لباس بچه گانه بافتنی جدید | تولید ۷ سایز

لباس بچه گانه بافتنی جدید | تولید ۷ سایز در سال ۲۰۱۹، در تولید لباس بچه گانه ۷ سایز بسیار مهم و پرفروش مطرح است با توجه به نیاز بازار مصرف، مجموعه تولیدی و پخش برکا تمامی این سایزها را با محصولات جدید سال در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

لباس بچه گانه بافتنی جدید

لباس بچه گانه بافتنی جدید

لباس بچه گانه بافتنی جدید با شروع زمان خرید بنکداران برای این محصول اولین درخواستی که دارند نمونه کارهای جدید است و با توجه به تنوع در طرح و سایزبندی بچه گانه کارگاه های بافت هم جدیدترین مدل های خود را همیشه یرای شروع فصل عرضه می کنند و تقریبا ۷ سایز لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه در ۱۰۰ ها طرح جدید وارد بازار می شود.

تنوع در تولید بچه گانه

تنوع در مدل بافتنی بچه گانه | تولید

تولید یکی از مزیت هایی که دارد با توجه به نیاز بازار صورت می گیرد و معمولا تولید کننده از در خواست هایی که مشتریان برای سبکی که نیاز دارند راه تولید جدید با توجه به نیاز را پیش می گیرد و این تنوع درخواست در بازار باعث تولید انواع مدل های جدید می شود لباس بچه گانه یکی از محصولاتی است که در ان هر مقدار تنوع بیشتر باشد مشتری بیشتری برای ان محصولات جدید مراجعه می کنند.

پخش انواع ژاکت بافتنی

انواع مدل ژاکت بافتنی بچه گانه | پخش

پخش انواع مدل های بافتنی بچه گانه در قالب دختر و پسر از بهترین تولید کنندگان کشور تولید کنندگانی که هیچ زمان اکثر خریداران نمی توانند به صورت مستقیم از انان خرید کنند به دلیل اینکه گستردگی این کارگاه ها و پراکندگی انان این امنکان را عملا گرفته است و بنابراین باید خریداران عمده فقط مراکزی را برای خرید پیدا کنند که خود مستقیم این تولیدات بافتنی را عرضه می کنند.

فروش پلیور بچه گانه

فروش پلیور بچه گانه

فروش پلیور بچه گانه، در بافت دو نام بسیار مطرح است ۱- پلیور بافت ۲- ژاکت بافت که پلیور به تمام لباس های بافتنی گفته می شود که جلو بسته است و متنوع تولید می شود و اما به بافت های جلو باز ژاکت می گویند و این مجموعه تمام این مدل های بافتنی به فروش عمده می رسد.

لباس بچه گانه دخترانه بافتنی

لباس بافتنی دخترانه بچه گانه

لباس بافتنی دخترانه بچه گانه از سایز ۳۰ سانت در قالب ژاکت و پلیور بافت تولید می شود و تا سایز ۶۰ سانت که ۷ سایز می شود اماده می شود لباس بافتنی دخترانه تنوع بالایی برای ان است با توجه به سبک های مختلف تونیک یا سارافون و یا بلوز شلوار و خود این مدل ها باز به شاخه های زیادی تبدیل می شد بنابراین مدل های زیبا و جدیدی همه ساله عرضه می شود.

سارافون بافتنی بچه گانه

سارافون بافتنی بچه گانه

سارافون دخترانه در ۱۰ سال اخیر بسیار مورد توجه خریداران عمده در بازار داخلی و خارجی قرار گرفته است این تن پوش زمستانی بچه گانه زمانی که تولید می شود بسیار زیبا است و به راحتی در بازار به فروش می رسد البته سارافون بافت فقط برای دختر بچه ها نیست بلکه در سایز های نوجوان و جوان و زنانه هم به صورت عمده عرضه می شود.

مرکز پخش ژِله بافتنی بچه گانه

مدل ژیله بافتنی بچه گانه | مرکز پخش

مرکز پخش زمانی این نام را به معنای واقعی نشان می دهد که در ان هیچ محدودیتی برای تامین جنس مشتریان نباشد بلکه فراتر از نام خود باید عمل کند ژیله بافتنی بچه گانه در انواع مدل ها و سایزها یکی دیگر از بافتنی های برکا است که در بازار پخش می شود.

پخش محصولات بافتنی برکا

تنوع محصولات بافتنی برای پخش در برکا:

  • پلیور بافت، ژاکت بافت، ژیله مردانه
  • تونیک بافت، مانتو بافت، سارافون بافت، ژاکت بافت
  • بلوز شلوار بافتنی، ژاکت بافت، پلیور بافت، سارافون بافت دخترانه
  • بلوز شلوار بافتنی، ژاکت بافتنی، پلیور بافت
  • تنوع در ست های بافتنی نوزادی برکا
  • کلاه و شال گردن بافتنی بچه گانه

 

منبع: www.knitwear.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز بافت لباس بچه گانه بافتنی

مرکز بافت لباس بچه گانه بافتنی

مرکز بافت لباس بچه گانه بافتنی در جدیدترین مدل های سال، با توجه به اینکه …

کانال تلگرام