خانه / لباس بچه گانه نوزادی / حراج عمده نوزادی زیر بیست

حراج عمده نوزادی زیر بیست

حراج عمده نوزادی زیر بیست در فروشگاه اینترنتی برکا در مشهد و مخصوص فروش و ارسال عمده به سراسر کشور برای بازار شب عید ۱۳۹۸ . زیباترین لباس های نوزادی برند و تولیدی های با کیفیت به قیمت های تولید نه تنها برای شب عید بلکه مخصوص تمام سال با قیمت های مناسب به حراج گذاشته می شود. با پخش زیباترین لباس های نوزادی ارزان زیر بیست شرایط را برای خریدی خوب اماده کرده ایم.

حراج زیر دکمه نوزادی

سایز های لباس نوزادی زیر بیست:

تمامی لباس ها تقریبا به صورت سه تیکه و دارای سایزهای ۰-۱-۲-۳ و بعضی نمونه ها ۴-۵-۶-۷ است. بهترین پارچه ها در تولید نوزادی به همراه بهترین چاپ ها استفاده می شود که با شستن و یا استفاده اسیبی به پارچه نرسد. جنس پارچه پنبه است و همین جنس باعث می شود که حساسیت برای نوزاد در هنگام پوشیدن لباس به وجود نیاید.

حراج سایزبندی نوزادی

حراج نوزادی زیر بیست

حراج نوزادی زیر بیست مخصوص عمده فروشان و یا مغازه دارانی که خرید عمده دارند. تمامی لباس های سه تیکه نوزادی دارای قیمت زیر بیست هزار تومان است و معمولا در هفته مدل های جدید اضافه می شود. تولیدات نوزادی خوب و برند مانند برند ایپک و الامد و همچنین محصولات برکا به صورت قیمت مناسب زیر بیست هزار تومان به فروش می رسد.
قیمت عمده سه تیکه زیر دکمه ۱۸۰۰۰ تومان

حراج نوزادی زیر بیست

فروش لباس بچه گانه رزان

لباس بچه گانه ارزان در فروشگاه های کشور از خریداران زیادی برخوردار است. مادران برای کودکان نوزاد خود همیشه دنبال لباس های جدید و ارزان هستند و همین بهترین موضوعی است که تولید کنندگان کشور به دنبال دوخت لباس های زیبا و ارزان نوزادی باشند و به صورت روزانه مدل ها و جنس های تولید ی جدید به بازار توسط تولید کنندگان عرضه می شود. بهترین مسیر برای خرید متنوع اشنا شدن با مراکز پخشی است که محصولات اکثر تولید کنندگان را عرضه می کنند. برای خرید لباس های نوزادی در حراج واقعی با برکا باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لباس بچه گانه نوزاد

فروش عمده لباس بچه گانه نوزاد سایز ۰-۱-۲

فروش عمده لباس بچه گانه نوزاد سایز ۰-۱-۲ در پخش برکا، لباس های نوزادی زیردکمه، …