فروش لباس بچه گانه
خانه / لباس بچه گانه تیشرت / فروش عمده تیشرت بچه گانه سایز ۶۵-۶۰

فروش عمده تیشرت بچه گانه سایز ۶۵-۶۰

فروش عمده تیشرت بچه گانه سایز ۶۵-۶۰ با تنوع بالا و جنس پنبه محصول بهترین تولید کننده های تهران به صورت سراسری در پخش برکا انجام می شود. بهتریتن مدل های ۲۰۱۹ مخصوص عید ۹۸ در سریعترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر شما ارسال خواهد شد.با توجه به قیمتهای فروش ما که به صورت عمده می باشد جهت اطلاع و سفارش با ما در ارتباط یاشید.

فروش عمده تیشرت

فروش عمده تیشرت با بهترین کیفیت در پارچه و تولید به بنکداران و فروشگاه های بزرگ با قیمت های استثنایی با توجه تولید روزانه این نوع محصول و استقبال گسترده مشتریان بعضی مدل ها دوباره تکرار می شود. چنانچه مورد خاص هم در نظر دارید به صورت سفارشی برای شما البته با تیراژ بالا حداقل ۲۴۰ عدد در رنگ بندبی مورد نظر شما تولید خواهد شد.

فروش تیشرت تیشرت عمده

تیشرت خوب چه ویژگی باید داشته باشد؟

بطور کل در هنگام دوخت تولید کنندگان یک چیز رابرای قیمت در نظر می گیرند و ان هم نوع پارچه است تولید کننده ای پارچه ارزان را برای دوخت استفاده می کند و قیمت کار ارزان تر می شود. که این خود گاهی اوقات مشتریان را سردرگم می کند که جنس نسبت به دیگر مراکز پخش ارزان تر است.بهترین نوع تیشرت ان است که با پارچه تولید شده از نخ پنبه باشد و اگر هم چاپی در ان بکار رفته توسط چاپ خانه با کیفیت باشد . دوخت لباس هم که یکی از بزرکترین مواردی است که باید توسط خیاط حرفه ای صورت بگیرد.

تیشرت بچه گانه تیشرت با کیفیت

چرا تیشرت پنبه ای؟

با توجه به اینکه تیشرت معمولا از بهار تا پایان تابستان اسقبال چشمگیری از ان می شود بنابراین تیشرت تولید شده با نخ پنبه به این دلیل پیشنهاد می شود که دارای جنسی نرم و لطیف است و به راحتی هوا از بند بند ان عبور می کند و خاصیت ضد حساسیتی دارد. مرکر تولید و پخش برکا بهترین های لباس بچه گانه ارزان را به صورت عمده در سراسر کشور پخش می کند باما باشید.

قیمت عمده تیشرت بچه گانه سایز ۶۰-۶۵ رنگ بندی شش رنگ   ۲۰۰۰۰ تومان

تمامی تیشرت هایی که در این سایت است به همراه ده ها مدل دیگر موجود است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com
کانال تلگرام