فروش لباس بچه گانه
خانه / لباس بچه گانه زیر دکمه / فروش شومیز پسرانه زیر دکمه دار

فروش شومیز پسرانه زیر دکمه دار

فروش شومیز پسرانه زیر دکمه دار استین بلند و کوتاه برکا. بهترین و زیباترین زیردکمه های پخش برکا باقیمت های عمده مخصوص بازار شب عید ۱۳۹۸ و خرید عمده فروشان. مادران همه روزه به دنبال جدید ترین محصولات نوزادی هستند. شومیز پسرانه زیردکمه دار یکی از پرطرفدارترین لباس های بچه گانه است که معمولا از تنوع و تولید بالایی در بین تولید کنندگان برخوردار است.

فروش زیر دکمه در برکا

فروش شومیز زیر دکمه

فروش شومیز زیر دکمه پسرانه و دخترانه در تیراژ بالا با بهترین قیمت و طرح تولید شده با نخ پنبه و پارچه خوب در قدرتمندترین تولیدی های ایران از لحاظ پرسنل و هنر دوخت با میانگین تغییر مدل در هفته. برکا برای راحتی مشتریان خود اقدام به پخش زیر دکمه های زیبای تولید کنندگان کشور کرده با همان قیمت های تولید شما هم اگر زیر دکمه تولید دارید با ما برای فروش عمده محصولات خود تماس بگیرید.

فروش شومیز زیردکمه

مزیت استفاده پارچه پنبه و یا نخ پنبه

مادران حساسیت زیادی برای خرید لباس فرزند خود دارند بنابراین این لباس باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. پارچه های استفاده شده در محصولات اگر نخ پنبه باشد بهترین ان است به این دلیل که در هنگام شستشو از کیفیت لباس کاسته نمی شود و چاپ بر روی این لباس ها زیباتر انجام می شود. مهم تر از همه اینکه حساسیت بچه ها نسبت به پارچه های پنبه تقریبا صفر است و انها زمان پوشیدن لباس اصلا اذیت نمی شوند.

تولید نوزادی زیر دکمه

شومیز چیست؟

شومیز در اصل اصطلاح فرانسوی است (chemise) و در فارس به معنی تیشرت است. در ایران به لباس های زنانه و بچه گانه جلو باز یا بسته که با سبک خاصی دوخته می شود شومیز گفته می شود. لباس نوزادی زیر دکمه که جلو باز است و کمی متفاوت دوخته می شود به نام شومیز از ان یاد می شود. بهترین زیر دکمه ها و لباس بچه گانه ارزان را برای شما ارسال خواهیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده زیر دکمه

فروش عمده زیردکمه زیر ۲۰۰۰۰ تومان

فروش عمده زیردکمه زیر ۲۰۰۰۰ تومان مخصوص تمام عمده فروشان سراسر کشور با بهترین مدل …

کانال تلگرام