فروش لباس بچه گانه
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش لباس مجلسی دخترانه از ۲ تا ۱۴ سال

فروش لباس مجلسی دخترانه از ۲ تا ۱۴ سال

فروش لباس مجلسی دخترانه از ۲ تا ۱۴ سال با برندی بسیار معتبر و با کیفیت تی سی تولید ایران که زیباترین لباس های مجلسی را برای خرید شما خواهیم داشت سایزهای موجود برای هر نمونه ۲ قسمت است، از ۲ تا ۷ سال و از ۸ تا ۱۴ سال که نیاز سایزی و تنوع در مدل را برای شما برطرف می کند.

فروش لباس مجلسی دخترانه

فروش لباس مجلسی دخترانه

فروش لباس مجلسی دخترانه با توجه به اینکه نوع دخترانه ان بسیار مورد تقاضا است در این مجموعه با بهترین کیفیت انجام می شود لباس مجلسی هایی که به صورت بلند و کوتاه در نوع پارچه های حریر و یا ژرژت و لباس هایی با توره تولید می شود.
نولیدی هایی که در زمینه لباس مجلسی دخترانه فعالیت دارند از تولید کنندگان با تجربه بالا هستند و در واقع هنر دوخت و دوز بالایی دارند که می شود به مجموعه تولیدی TC تی سی اشاره کرد. تمام محصولات این مجموعه تولیدی به صورت سایز های ۶ تایی از ۲ تا ۷ سال و از ۸ سال تا ۱۴ سال است که باز هر سایز از رنگ بندی مستقلی برخوردار است.

خرید لباس مجلسی بلند

خرید لباس مجلسی بلند

در بین لباس مجلسی نوع بلند ان بسیار مورد توجه قرار می گیرد که در بین خانم ها این یک انتخاب مهم به شمار می اید البته با توجه به مصرف بیشتر پارچه طبیعتا لباس مجلسی بلند از قیمت بالاتری هم برخوردار است.
شما می توانید جدیدترین لباس های مجلسی دخترانه بلند را به صورت عمده از ما خرید کنید تا برای فروشگاه های خود بهترین ها را داشته باشید.

مرکز پخش مدل های جدید مجلسی دخترانه

مرکز پخش مدل های جدید لباس مجلسی دخترانه

در این مرکز پخش انواع مدل های جدید دخترانه مجلسی هر چند روز یکبار که توسط تولید کنندگان طراحی و تولید شده است پخش می شود و با توجه به استقبال بالای خریداران خیلی زود به فروش می رسد. یکی از بهترین فروش لباس بچه گانه همین لباس مجلسی است و علت ان هم وجود سود بسیار بالا برای عمده و یا تک فروشی است.

خرید لباس مجلس با قیمت مناسب

خرید لباس مجلسی با قیمت مناسب

خرید هایی برای یک بنکدار دارای توجیه است که با توجه به قیمت مناسب ان سود بیشماری داشته باشد شما زمانی به این سود می رسید که مستقیم از تولیدی خرید کنید و یا اینکه با مراکز پخشی همکاری داشته باشید که تمام محصولات خود را دست اول وارد بازار می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لباس مجلسی بچه گانه

مرکز خرید عمده لباس مجلسی بچه گانه

لباس مجلسی و اسپرت بچه گانه در مارک های متنوع در مرکز خرید پوشاک ایران …

کانال تلگرام