فروش لباس بچه گانه
خانه / لباس بچه گانه عید / خرید لباس بچه گانه عید ۹۸

خرید لباس بچه گانه عید ۹۸

خرید لباس بچه گانه عید ۹۸ را از کجا انجام می دهید؟ برای خرید اخر سال فروشگاه خود حتما بهترین ها را فراهم خواهید کرد، تا مشتریان خود چه تک و چه عمده از مراجعه به شما خریدی خوب داشته باشند. بازار شب عید بازاری بسیار جذاب است به این معنی که هر خریداری دنبال لباس های زیبا و با کیفیت است. البته نیم نگاهی هم به قیمت ان دارد. قیمت لباس های تولیدی داخل با توجه به کیفیت ان بسیار مناسب است.
سایز ۵۰ تا ۵۵   قیمت عمده ۳۵۵۰۰ تومان

خرید لباس 98

خرید لباس عید ۹۸

خرید لباس عید ۹۸، همه ساله از بهمن ماه عمده فروشان و فروشگاه ها اقدام به تغییر مدل ها و لباس فصل می دهند و به لباس های بهاره برای مراکز خود روی می اورند. تامین جنس بسیار مسئله مهمی است که با ان مواجه می شوند. هر کسی به نوعی یا تامین کننده دارد و یا اینکه به فکر تامین کننده جدید در کنار قبلی ها است. مجموعه پخش برکا برای تمامی فصل ها لباس بچه گانه ارزان شما را تامین خواهد کرد.
سایز ۳۵ تا ۵۰   قیمت عمده ۲۱۰۰۰ تومان

خرید لباس عید 98

فروش مدل های جدید لباس بچه گانه

به طور کل پوشاک و مخصوصا لباس بچه گانه با توجه به جنب و جوش و رشد  بچه ها خیلی زود یا کوچک می شود و یا اینکه بر اثر تحرک خراب می شود. به همین علت باید روزانه مدل های جدید تولید شود تا نیاز بازار فراهم شود. یک تولید کننده نمی تواندبه تنهایی نیاز خریداران را در مدل جدید فراهم کند. بنابراین مراکز فروشی باید باشد که تولیدات مختلف تولید کنندگان را مستقیم به فروش عمده برساند. پخش برکا اماده همکاری با خریداران عمده است.خرید لباس عید ۹۸ فرصتی برای خریداران عمده است که با مجموعه ای جدید اشنا شوند.
سایز ۵۰- ۵۵  قیمت عمده ۱۷۵۰۰ تومان

خرید لباس جدید

فروش لباس های فصل با توجه به نیاز خریداران

مجموعه برکا با توجه به فروش عمده و سراسری مخصوص هر چهار فصل برای تامین مشتریان خود با تولید کنندگان ان لباس خاص همکاری دارد تا مناسب ترین لباس های مناسب هر فصل را به قیمت فوق العاده و تولید به مشتریان خود تحویل دهد و حتی در بخش ارسال به دیگر کشور ها هم با خریداران عمده خود اماده همکاری است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پستی لباس بچه گانه مشهد

پخش عمده لباس بچه گانه شب عید

با نزدیک شدن به شب عید بازار خرید و فروش عمده انواع لباس بچه گانه …

کانال تلگرام