فروش لباس بچه گانه
خانه / شلوار بچه گانه / بازار فروش شلوار بچه گانه بافتنی ۱۰ بافی

بازار فروش شلوار بچه گانه بافتنی ۱۰ بافی

بازار فروش شلوار بچه گانه بافتنی ۱۰ بافی به صورت عمده از سایز ۳۵ بچه گانه تا سایز ۱۱۰ زنانه در قالب بافت های ۲ در میان و یا بافت های ۱ در ۱ که تن پوش زیبایی هم دارند، این نوع شلوار بافتنی با ماشین های بافت ریز شماره ۱۰ بافته می شود و در بازار برای فروش عرضه می شود.

بازار فروش شلوار بچه گانه بافتنی

بازار فروش شلوار بچه گانه بافتنی

بازار فروش شلوار بچه گانه بافتنی در کنار دیگر بافتنی های زمستانی بسیار از استقبال زیادی برخوردارد است به نحوی که بعضی از کارگاه های بافندگی تمام توجه خود را به بخش تولید شلوار بافتنی اختصاص داده اند شلوار های بافتنی در قالب مردانه زنانه و بچه گانه تولید می شود و به دلیل اینکه در زیر لباس پوشیده می شود با دستگاه های ریز بافت شماره های ۱۰ یا ۱۲ تولید می شود و باید بافت کشی داشته باشد تا مصرف کننده دچار مشکل ظاهری نشود.

تولید لباس بافتنی جدید بچه گانه

تولید لباس بافتنی جدید بچه گانه

تولید کننده های لباس بافتنی با توجه به نیاز بازار تولید می کنند و این نیاز بسیار زیاد است به این گونه با شروع فصل جدید تقریبا تمامی مدل های سال قبل از رکود برخوردار می شود و مشتریان همیشه تقاضای بافتنی جدید دارند نوع بچه گانه که از اهمیت بالایی برخوردار است اما تولیدات این محصولات بافتنی با تنوع بالا همیشه در حال تولید است.

پخش سارافون و ژاکت دخترانه پسرانه

پخش سارافون و ژاکت بافتنی دخترانه

سارفون بافتنی در مدل های دخترانه و زنانه در سال های اخیر از استقبال زیادی برخوردار است سارافون در صورت اینکه هنگام تولید مسایلی در ان از قبیل طرح و رنگ و حتی قواره در نظر گرفته شود یک لباس زمستانی شیک برای مصرف کننده است.
ژاکت های بافتنی که مشخصه اصلی ان جلوباز بودن انهاست که در ۲ مدل زیپی و دکمه ی تولید می شود و با توجه به تقاضای زیاد مصرف کنندگان معمولا در بازار زمینه کمتری دارد. پخش انواع سارافون و ژاکت بافتنی دخترانه در مجموعه برکا انجام می شود.

بلوز شلوار بافتنی بچه گانه

بلوز شلوار بافتنی بچه گانه

بلوز شلوار بافتنی بچه گانه معمولا برای سایزهای نوزای و ۳۰، ۳۵، ۴۰ و گاه اتفاق می افتد که برای ۴۵ هم تولید شود. این بولوز شلوار که ست بافتنی را تشکیل می دهند تن پوش زیبایی برای بچه ها ایجاد می کند و علاوه بر اینکه در بازار ایران بسیار پرفروش است در بخش خریداران خارجی هم بسیار با اهمیت است و یکی از بهترین پوشاک زمستانی صادراتی است.

 

منبع:  www.knitwear.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده انواع شلوار بچه گانه

فروش عمده انواع شلوار بچه گانه به صورت عمده در کوتاه ترین زمان ممکن انجام …

کانال تلگرام