فروش لباس بچه گانه
خانه / لباس بچه گانه عمده / فروش پوشاک بچه گانه به صورت عمده

فروش پوشاک بچه گانه به صورت عمده

فروش پوشاک بچه گانه به صورت عمده، بهترین مدل خرید برای یک فروشنده خوب و پر فروش قطعا خرید عمده است در تمام حوزه های اقتصادی برای خریدی خوب احتیاج به تامین کننده های زیاد و یا تامین کننده ای است که جنس مورد نظر خریدار را هم در تیراژ بالا و هم در کیفیت و قیمت فراهم کند . پوشاک بچه گانه هم یکی از این حوزه های ذکر شده است پس برای خریدی خوب و عمده و مقرون به صرفه پوشاک عمده بچه گانه همین حالا اقدام کنید. قیمت عمده سایز ۳۵-۴۰   ۴۷۰۰۰ تومان

چلباس بچه گانه عمده

فروش پوشاک عمده بچه گانه

فروش پوشاک عمده بچه گانه برای بازار شب عید نوروز به صورت سراسری اغاز شده است برای اینکه از محصولات ما به صورت روزانه اطلاع پیدا کنید به کانال تلگرام ما که در همین سایت امده مراجعه کنید.جدید ترین مدل ها برای سال ۹۸ تولید شده است و همچنین به بازار به صورت عمده در حال عرضه شدن است. پایان سال پرفروش و خوبی را برای کسب و کار خود رقم زنید.

فروش پوشاک عمده بچه گانه

فروش عمده لباس بچه گانه پسرانه

فروش پوشاک عمده بچه گانه، به طور کل در هر کسب و کاری یکی از مراکزی است هر خریدار این توقع را دارد که با مراجعه به ان توقعاتش برای خرید براورده شود.بنابراین در پوشاک هم خریداران مخصوصا پوشاک بچه گانه جنس با کیفت و لباس بچه گانه ارزان را بسیار علاقه نشان می دهند. پخش برکا لباس بچه گانه پسرانه در مدل های جدید و متنوع با سایزبندی خوب را برای خریداران خود به صورت عمده فراهم کرده است.
قیمت عمده سایز ۳۰-۳۵  ۳۱۰۰۰ تومان

فروش عمده پسرانه

فروش عمده لباس بچه گانه دخترانه

یکی از قسمت های پوشاک بچه گانه که خریداران در ان از حساسیت خاصی برخوردارند لباس بچه گانه دخترانه است. به این دلیل که مادران با دقت و حوصله زیادی برای فرزندان دختر خود به دنبال لباس زیبا و جدید هستند. بنابراین انواع لباس دخترانه تولید شده در بهترین تولیدی های کشور به فروش عمده می رسد. قیمت فروش عمده سایز ۴۵-۵۰   ۶۶۵۰۰ تومان

فروش لباس دخترانه

فروش عمده لباس نوزادی سه تیکه زیر دکمه

زیر دکمه نوزادی جذاب ترین بخش پوشاک بچه گانه است به این دلیل که نوزادان تازه متولد شده بسیار مورد توجه مادران و اعضای خانواده هستند و هر چه بیشتر سعی می کنند از این روز ها و شیرین بودن فرزند خود با پوشش زیبا لذت ببرند. بهترین لباس نوزادی های سه تیکه در کشور را برای فروش عمده اماده کرده ایم. در کانال تلگرام ما را دنبال کنید.
قیمت عمده سایز ۰-۱-۲  ۱۸۰۰۰ تومان

فروش نوزادی سه تیکه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لباس بچه گانه

فروش عمده لباس بچه گانه ۱۰۰ ها مدل پسرانه

فروش عمده لباس بچه گانه ۱۰۰ ها مدل پسرانه، یکی از مهمترین مسایلی که خریداران …

کانال تلگرام