فروش لباس بچه گانه
خانه / لباس بچه گانه نوزادی / فروش نوزادی عمده زیر بیست

فروش نوزادی عمده زیر بیست

فروش نوزادی عمده زیر بیست هزار تومان تولید شده در بهترین تولیدی ها و دوخته شده با برترین پارچه های موجود در ایران در مرکز تولید و پخش برکا. بیشترین فروش لباس نوزادی لباس های تیکه ای راحتی و زیردکمه های زیبا است که در سایزهای ۰ تا ۷ مخصوص نوزادان تولید شده است این زیر دکمه ها به قدری زیباست که مادران برای خرید نمونه های جدید لحظه شماری می کنند که تولید شود.
زیر دکمه نوزادی قیمت عمده ۱۷۰۰۰ تومان در سایزهای ۱-۲-۳

تولیدی نوزادی

بهترین تولیدی های نوزادی در ایران

برای خریدی خوب ،خریداران عمده به دنبال تولیدکنندگان محصول می گردند. این موضوع باعث می شود که ما با توجه به سلیقه مشتریان بهترین محصولات تولید شده در بهترین کارگاه های ایران برای عرضه به مشتریان فراهم کنیم.چنانچه تولید هستید یا خریدار عمده لباس بچه گانه ارزان و عمده هستید برای همکاری با ما تماس بگیرید. محصولاتی مانند نیکا،برکا،ایپک،بیبی وان،جیلی در این مرکز پخش عرضه می شود.
سه تیکه نوزادی سایزهای ۱-۲-۳      ۱۷۰۰۰ تومان

بهترین نوزادی

فروش نوزادی زیر بیست

فروش نوزادی زیر بیست ،بهترین زیر دکمه های ایران با قیمتی زیر بیست هزار تومان عرضه می شود. این نوع لباس های نوزادی با پارچه پنبه و بوسیله بهترین تولید کنندگان در کشور تولید می شود. برای اینکه فروشی پر سود و عمده داشته باشید حتما از این نوع لباس های نوزادی خرید داشته باشید.بهترین چاپ ها در قالب بهترین مدل ها در تیراژ بالا اماده می شود. نوزادی در سایزهای ۰-۱-۲    ۱۹۰۰۰ تومان

فروش زیر بیست فروش نوزادی زیر بیست

بهترین لباس های نوزادی و لباس بچه گانه در عمده فروشی برکا

تولید کنندگان بسیار ماهری در سراسر کشور مشغول تولید لباس های با کیفیت نوزادی و بچه گانه هستند . برای راحتی شما خریداران مرکز پخش برکا تمامی این محصولات را برای عرضه با قیمت های خوب و مناسب عمده فروشان فراهم کرده است. شما می توانید بهترین پوشاک بچه گانه با برندهای معروف داخلی را از ما خرید داشته باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لباس بچه گانه نوزاد

فروش عمده لباس بچه گانه نوزاد سایز ۰-۱-۲

فروش عمده لباس بچه گانه نوزاد سایز ۰-۱-۲ در پخش برکا، لباس های نوزادی زیردکمه، …

کانال تلگرام